Коли робота стає відпочинком

Нарешті в мене втома не від міської метушні, а від відпочинку на природі. Так, не дивлячись на те, що я була в групі організаторів сьогоднішнього заходу, мені вдалося відпочити.
На щастя, погода сьогодні була просто чудова, справжня весна сповненна теплим сонячним промінням, співом птахів та пахощами квітів, все це дало змогу провести гарно час на Дахнівській Січі. Крім розваг і варіння каші ми змогли долучитись до суботнику на Січі. Здавалось би, суботник, це нудно і не цікаво, до того ж потрібно щось робити, але для мене, як для людини яка цілий день проводить в приміщенні з ноутбуком, телефоном чи навіть книгою, це був найкращий відпочинок. Я змогла нарешті побачити те, що листя на деревах зеленіє, зібрати букет фіалок, порозглядати змій, які вилізли грітись на сонечко і головне, сьогодні гладали і годовувала з рук найкращих тварин для мене, коней, це самі розумні і красиві тварини які лише є, я просто обожнюю їх.
Звісно, підводячи підсумки сьогоднішнього дня, хочеться  ще і подякувати школярам і студентам, які активно долучались до всіх заходів, не злякались погоди, яка була вчора і приїхали, а також усім спонсорам заходу. Але одночасно мені прикро, що мій  навчальний заклад, який для мене був одним із кращих, не долучився до сьогоднішнього проекту. Невже, в Черкаському інституті банківської справи нема активної молоді? Чи все ж це проблема ОСС, який не зміг організвати студентів, через некомпетентність.
Не дивлячись на певні недоліки, це й день став хорошим початком для весняних посиділок на природі. Можу ще багато писати про сьогоднішні події, але боротись із бажанням спати вже нема сил. Головне, не забувайте насолоджуватись красою природи, адже це безцінно!!!!
 

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте